Igunia wielki mały człowiek 660 gram

Igunia wielki mały człowiek 660 gram
ŻYJ Z CAŁYCH SIŁ...

poniedziałek, 28 grudnia 2015

Zajęcia w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

Zazwyczaj są indywidualne, dzisiaj jednak odbyły się trochę w innej formie, bo grupowe.  To drugie już takie spotkanie w Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej, do której Igunia uczęszcza systematycznie od trzech lat. Niestety na pierwszych nas nie było z powodu wyjazdu kontrolnego do okulisty. Bardzo żałujemy... Dwie wspaniałe pomysłodawczynie zajęć p. Kasia Frącala (pedagog) i Monika Gruszczyńska -Smak (logopeda) spisały się na medal. Nie tylko zorganizowały samo spotkanie, ale potrafiły zachęcić skutecznie dzieci, aby w nich czynnie uczestniczyły... Igunia, która zazwyczaj ma problemy z relacją z rówieśnikami- świetnie weszła we wspólną zabawę. Zajęcia trwały około dwóch godzin i prawie wytrzymała do końca... bez fochów... 
Zaczęło się  od powitalnej piosenki, a skończyło na dekorowaniu pierniczków i ich konsumpcji... Dzieci miały okazję poznać dotykiem i węchem wszystkie składniki potrzebne do upieczenia ciasteczek, zagniatać ciasto rączkami, wałkować, wycinać różne kształty za pomocą foremek... We wspólnej zabawie dzieciom towarzyszył dobrze im znany różowy ptaszek Olek. 
Świetna zabawa, nie tylko w okresie świątecznym... Mamy nadzieję, że zajęcia w tej formie będą jak najbardziej kontynuowane... DZIĘKUJEMY !!!


 

Brak komentarzy: